OR G A N I Z A C I J A


Ljiljana Brajović, dipl.pravnik

sekretar Udruženja
ljiljana.brajovic@pks.rs
tel: (+381 11) 3625 144
2641 474 lok.127

Ljiljana Urošević
savetnik
ljiljana.urosevic@pks.rs
tel: (+381 11) 3625 144
2641 474 lok.167


Zorica Vulević, dipl. ing.arh.
viši stručni saradnik
zorica.vulevic@pks.rs
 tel:(+381 11) 3625 144
2641 474 lok. 167



Snežana Zečević
tehnički sekretar
snezana.zecevic@pks.rs 
tel: (+381 11) 3625 144
2641 474 lok.127



Udruženje organizuje rad preko Odbora na sednicama koje se zakazuju po potrebi. Sednice pripremaju predsednik Odbora i sekretar Udruženja.

 

RB IME I PREZIME FUNKCIJA FIRMA MESTO/ADRESA
1. Dejan Mišović * direktor KOLUBARA INVESTGRADNJA DOO 11000 Beograd
Bulevar vojvode Putnika 32-34
2. Jelica Stošić ** direktor BPK INŽENJERING DOO 11000 Beograd
Dalmatinska 72

* predsednik Odbora Udruženja građevinarstva i komunalne delatnosti
** zamenik predsednika odbora Udruženja građevinarstva i komunalne delatnosti

RB IME I PREZIME FUNKCIJA FIRMA MESTO ADRESA
1. Dobroslav Bojović generalni direktor NAPRED AD 11070 Novi Beograd
Bulevar Mihajla Pupina 115
2. Predrag Milošević vlasnik ELEKTRONABAVA DOO BEOGRAD
11000 Beograd
Kralja Petra 10
3. Vladimir Milovanović generalni direktor ENERGOPROJEKT HOLDING AD BEOGRAD  11070 Novi Beograd
Bulevar Mihajla Pupina 12
4. dr Branko
Božić
dekan GRAĐEVINSKI FAKULTET UNIVERZITETA U BEOGRADU  11120 Beograd
Bulevar Kralja Aleksandra 73
5. dr Dragan Buđevac profesor GRAĐEVINSKI FAKULTET UNIVERZITETA U BEOGRADU  11120 Beograd
Bulevar Kralja Aleksandra 73
6. Dragica Protić izvršni direktor HIDROTEHNIKA HIDROENERGETIKA AD BEOGRAD
11000 Beograd
Braće Krsmanovića 13
7. Božidar Antonović vlasnik INTERGRADNJA COOP DOO BEOGRAD
11070 Novi Beograd
Milutina Milankovića 1
8. Željko Milković direktor JKP GRADSKO SAOBRAĆAJNO PREDUZEĆE "BEOGRAD"
11158 Beograd
Kneginje Ljubice 29
9. Borko Rangelov rukovodilac sektora za investicije JKP BEOGRADSKI VODOVOD I KANALIZACIJA
11000 Beograd
Deligradska 28
10. Miroslav
Bogdanović
generalni direktor JKP GRADSKA ČISTOĆA BEOGRAD
11000 Beograd
Mije Kovačevića 4
11. Marina Šibalić direktor KORAK M DOO BEOGRAD
11000 Beograd
Maksima Gorkog 3
12. Milan Korica direktor KORNY DOO BEOGRAD (ZEMUN)
11080 Zemun
Glavna 20
13. Dragoslav Ivanović direktor Sektora za konsalting i inženjering MAŠINOPROJEKT KOPRING AD BEOGRAD
11000 Beograd
Dobrinjska 8 a
14. Aleksandar Cvetković direktor MONTINVEST AD BEOGRAD
11118 Beograd
Černiševskog 2 A
15. Milutin Milošević direktor PREDUZEĆE ZA IZGRADNJU ŽELEZNIČKOG ČVORA BEOGRAD
11040 Beograd
Stjepana Filipovića 45
16. Siniša Zorić
PROJEKTOMONTAŽA AD BEOGRAD
11108 Beograd
Poenkareova 20
17. Branko Dostanić član Izvršnog odbora direktora KOMPANIJA RATKO MITROVIĆ AD
11070 Novi Beograd
Jurija Gagarina 177
18. Petar Cekić zamenik direktora DIREKCIJA ZA GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE I IZGRADNJU BEOGRADA
11000 Beograd
Njegoševa 84
19. Vesna Radovanović rukovodilac grupe URBANISTIČKI ZAVOD BEOGRADA
11108 Beograd
Palmotićeva 30
20. Jelenko Jeremić direktor ZLATIBOR-GRADNJA BEOGRAD AD BEOGRAD
11030 Beograd
Požeška 104A
21.
 Zvonimir Božilović  direktor
GRADITELJ INŽENJERING 
BEOGRAD AD BEOGRAD
11060 Beograd
Visoka 29
 22.  Branka Jovandić
direktor
Sektora pripreme
IMPERIAL GRADNJA BEOGRAD DOO BEOGRAD
11010 Beograd
Kumodraška 237


Udruženje građevinarstva i komunalne delatnosti

Info