ORGANIZACIJA

ZAPOSLENI

 

Predsednik Zadružnog saveza Beograda
mr Velimir Radojević, dipl.inž. poljoprivrede

 

SKUPŠTINA ZADRUŽNOG SAVEZA BEOGRADA

  1. Mika Stoisavljević, z.z. „Sloga“, Mladenovac
  2. Nebojša Ikodinović,  z.z. „Grocka“, Grocka
  3. Dejan Nikolić,  z.z. „Stepojevac“,  Lazarevac
  4. Dragovan Lazarević, z.z. „Vlaška“,  Mladenovac
  5. Dragan Aćimović, z.z. „Kačerski med“, Lazarevac
  6. Ivan Medaković, z.z. „Surčin“ , Surčin
  7. Dragina Dunđer,  z.z. „Preka Petrovčić“, Surčin
  8. Stanislav Mihajlović,  z.z. „Jakovo“,  Surčin
  9. Milan Jovanović, z.z. „Povrtar“, Palilula
  10. Marina Radovanović, z.z "Barajevo", Barajevo
  11. Željko Damjanović, z.z. „Batajnica“ Zemun
  12. Marko Grujić, z.z. „Jagnjilo“, Mladenovac
  13. Aleksandar Bubanja, z.z „Ugrinovci“ , Surčin
  14. Dušan Marinković, ekološka zadruga "Zlatan", Tulež
  15. Đurđica Radovanović, z.z. „Pavle Stepanović“, Mladenovac
  16. mr Velimir Radojević, Zadružni savez Beograda
  17. dr Drago Cvijanović, Razvojna akademija poljoprivrede Srbije
  18. mr Radmila Beskorovajni, Institut PKB Agroekonomik
  19. mr Snježana Pupavac, Eko-Lab, d.o.o za upravljanje kvalitetom
  20. Ljubica Markulić, A.D. „Dragan Marković“
  21. dr Miladin Ševarlić, Poljoprivredni fakultet Beograd
  22. Dr Života Jovanović, Institut za kukuruz „Zemun Polje“
  23. Milivoje Stevanović, zemljoradnik, Dudovica, Lazarevac
  24. Dragoslav Đorđević, zemljoradnik, Slanci, Palilula
  25. Zoran Milenković, zemljoradnik,Parcani, Sopot

 

UPRAVNI ODBOR ZADRUŽNOG SAVEZA BEOGRADA

  1. Nebojša Ikodinović, direktor ZZ „GROCKA“
  2. Dejan Nikolić, direktor ZZ "STEPOJEVAC"
  3. Dragan Aćimović, direktor ZZ „KAČERSKI MED“
  4. Ivan Medaković, direktor ZZ ’’SURČIN“
  5. Velimir Radojević, predsednik ZADRUŽNI SAVEZ BEOGRADA
  6. dr Drago Cvijanović, predsednik RAPS
  7. Miodrag Veseli, sekretar Udruženje poljoprivrede i prehrambene industrije

NADZORNI ODBOR ZADRUŽNOG SAVEZA BEOGRADA
  1. Marina Stojanović, ZZ „BARAJEVO“
  2. Dragovan Lazarević, ZZ „VLAŠKA“
  3. Dragina Dunđer, ZZ „PREKA PETROVČIĆ“
  4. Stanislav Mihajlović, ZZ „JAKOVO“
  5. Milan Jovanović, ZZ „POVRTAR“
  6. Željko Damjanović, ZZ „BATAJNICA
  7. Dragoslav Đorđević, ZADRUGAR-SLANCI

KOMISIJA ZA DODELU NAGRADA NAJBOLJIM POLJOPRIVREDNIM PROIZVOĐAČIMA, ORGANIZATORIMA PROIZVODNJE I STRUČNJACIMA 
  1. Dr Života Jovanović – Institut za kukuruz "Zemun Polje", predsednik
  2. Miodrag Veseli – Udruženje poljoprivrede i prehrambene industrije Privredne komore Beograda,  član
  3. Mr Velimir Radojević-Zadružni savez Beograda, član
  4. Dr Ljiljana Sretenović – Institut za stočarstvo Beograd – Zemun, član
  5. Zoran Janković–  Institut PKB Agroekonomik, član

 

IZABRANI  ČLANOVI U SKUPŠTINU ZADRUŽNOG SAVEZA SRBIJE IZ ZADRUŽNOG SAVEZA BEOGRADA

  1. MIKA STOISAVLJEVIĆ , ZZ Sloga, Mladenovac
  2. NEBOJŠA IKODINOVIĆ,  ZZ Grocka, Grocka
  3. DRAGAN AĆIMOVIĆ, ZZ Kačerski med, Lazarevac
  4. IVAN MEDAKOVIĆ, ZZ Surčin, Surčin

 

IZABRANI  ČLANOVI U UPRAVNI ODBOR ZADRUŽNOG SAVEZA SRBIJE IZ ZADRUŽNOG SAVEZA BEOGRADA

  1. NEBOJŠA IKODINOVIĆ,  ZZ Grocka, Grocka
  2. DRAGAN AĆIMOVIĆ, ZZ Kačerski med, Lazareva

 

IZABRANI ČLANOVI U SKUPŠTINU I UPRAVNI ODBOR PRIVREDNE KOMORE BEOGRADA

  1. ŽELJKO DAMJANOVIĆ, direktor ZZ Batajnica, za člana Skupštine Privredne komore Beograda
  1. VELIMIR RADOJEVIĆ,  predsednik Zadružnog saveza Beograda, za člana Upravnog odbora  Privredne komore Beograda

Zadružni savez je konstituisan na osnovu Zakona o zadrugama ( Sl.l.SRJ br. 41/96), sopstvenih normativnih akata, ugovora o osnivanju i Pravila Zadružnog saveza Beograda i Statuta Privredne komore Beograda.

SPISAK ZEMLJORADNIČKIH ZADRUGA NA TERITORIJI BEOGRADA

 
Red. br. NAZIV ZADRUGE/ INSTITUCIJE STATUS ZADRUGE ADRESA IME I PREZIME
1.
ZZ  BARAJEVO Aktivna sa imovinom 11460 Barajevo D. Damnjanovića 6 Marina Stojanović
2.
ZZ  ARNAJEVO Aktivna sa imovinom 11461 Arnajevo- Beljina, B. Anđelkovića 2 Gorica Bejte v.d. Dejan Nikolić)
3.
ZZ  VRČIN Aktivna sa imovinom 11224 Vrčin Milan Nestorović
4.
ZZ  GROCKA Aktivna sa imovinom 11306 Grocka Bul. oslobođenja 25 Nebojša Ikodinović
5.
ZZ JAGNJILO Aktivna sa imovinom 11400 Mladenovac Ul. Nikole Tesle 26 Marko Grujičić
6.
ZZ  RABROVAC Aktivna sa imovinom 11412 Jagnjilo- Rabrovac Petar Joksimović
7.
ZZ  PAVLE STEPANOVIĆ Aktivna sa imovinom 11413 Velika Ivanča Velika Ivanča bb Đurđica Radovanović
8.
ZZ  VLAŠKA Aktivna sa imovinom 11406 Vlaška Kralja Aleksandra107 Dragovan Lazarević
9.
ZZ  PRUŽATOVAC Aktivna sa imovinom 11413 Pružatovac Školski put 2 Olga Vukašinović
10.
ZZ  SLOGA Aktivna sa imovinom 11400 Mladenovac Kralja Petra I 296 Mika Stoisavljević
11.
ZZ  STEPOJEVAC Aktivna sa imovinom 11237 Stepojevac 7.oktobra 193 Dejan Nikolić
12.
ZZ  POVRTAR Aktivna sa imovinom 11060 Beograd Kornetska 6 Milan Jovanović
13.
ZZ  BEŽANIJA Aktivna sa imovinom 11070 Novi Beograd Vojvođanska 63, lokal 4 Draga Blagojević
14.
ZZ  SURČIN Aktivna sa imovinom 11271 Surčin Vojvođanska 6 Ivan Medaković
15.
ZZ  BOLJEVCI Aktivna sa imovinom 11275 Boljevci Braće Veselinović 4 Ranko Bojanić
16.
ZZ  JAKOVO Aktivna sa imovinom 11276 Jakovo Palih boraca 6 Stanislav Mihailović
17.
ZZ BATAJNICA Aktivna sa imovinom 11273 Batajnica Novosadska 1 Željko Damjanović
18.
ZZ „BUDUĆNOST“ Aktivna sa imovinom 11272 Dobanovci Zemunska 2 Danka Manojlović
19.
ZZ „ ZEMLJORADNIK Aktivna sa imovinom 11211 Borča Ivana Milutinovića 5 Slavko Jovičić
20.
ZZ  POPOVIĆ Aktivna bez imovine 11233 Ralja – Mali Požarevac,  Brane Marković 12 Emilija Nestorović
21.
ZZ  DUDOVICA Aktivna bez imovine 11561 Selo Dudovica Miroslav Pavlović
22.
ZZ  AGROCENTAR Aktivna sa imovinom 11070 Novi Beograd SC "11 april", Autoput 2 Vlado Bogićević
23.
ZZ  PUDARČANKA Aktivna bez imovine 11430 Pudarci- Umčari  
24.
ZZ  MALI POŽAREVAC Aktivna bez imovine 11235 Mali Požarevac Toplica Đorđević
25.
ZZ  RITOPEK Aktivna bez imovine 11306 Ritopek Slavko Lukić
26.
ZZ UGRINOVCI Aktivna sa imovinom 11277 Ugrinovci Krnjaševačka 6 Aleksandar Bubanja
27.
ZZ  „ZABREŽJE Aktivna bez imovine 11500 Obrenovac – Selo Zabrežje Joca Jovanović
28.
ZZ „ AVALA Aktivna sa imovinom 11223 Pinosava Avalski put 68 Biljana Tmušić
29.
PČELARSKA ZADRUGA "BEOGRAD" Aktivna bez imovine 11000 Beograd Molerova 13 Spasoje Rajević
30.
JEDINSTVO Aktivna sa imovinom 11080 Zemun Prvomajska 118 Neđo Delić
31.
ZZ KAČERSKI MED Aktivna sa imovinom 11550 Lazarevac Šušnjarska 68 Dragan Aćimović
32.
ZZ PREKA PETROVČIĆ Aktivna sa imovinom 11279 Petrovčić – Surčin Braće Ljubinković 152 Dragina Dunđer
33.
OPŠTA ZZ AGRIFUNGI BEOGRAD Aktivna bez imovine 11000 Beograd Vojvode Stepe 113 Branislav Dogandžić
34.
ZZ PLUS AGROZAJEDNICA BEOGRAD (S. Venac) Aktivna bez imovine 11000 Beograd Zagrebačka 9/2 Petar Žižić
35.
OPŠTA ZEMLJORADNIČKA ZADRUGA BORČA Aktivna bez imovine 11211 Borča Ul. JNA 63 Ilija Stankov
36.
OPŠTA POLJ. ZADRUGA ZDRAVLJE BEOGRAD Aktivna bez imovine 11000 Beograd Nevesinjska br.1 Srboljub Stanković
37.
OPŠTA ZEMLJ. ZADRUGA TERA ZEMUN Aktivna bez imovine 11080 Zemun 4. jula 127 Mara Jojić
38.
ZZ KAJSIJA  Aktivna bez imovine Zaklopača Ul. JNA br 13 Perica Todorović
39.
POLJ. ZADRUGA ZORNIĆ Aktivna bez imovine 11460 Barajevo Radiše Jovanovića 20 Denis Zornić
40.
ZZ RADIVOJ POPOVIĆ Aktivna bez imovine 11277 Ugrinovci Beogradska 65 Mirjana Popović
41.
ZZ AGROKOR Aktivna bez imovine 11070 Novi Beograd Vinogradarska 68 Nenad Todorović
42.
ZZ FUNGI AGROOPERATIVA BEOGRAD Aktivna bez imovine 11000 Beograd Carigradska br. 3 Dušan Mirković
43.
ZZ VELIKOKRŠLJANSKA Aktivna bez imovine 11408 Velika Krsna Centralna br.8 Vladan Savić
44.
ZZ UMČARI Aktivna bez imovine 11430 Umčari Maršala Tita 2 Miodrag Gajičić
45.
ZZ VELIKI VIS Aktivna bez imovine 11450 Sopot Milosava Vlajića 41A Vladimir Živković
46.
ZZ ZA POLJ. PROIZ. NUTRILANS FARMA BEOGRAD Aktivna bez imovine 11000 Beograd Balkanska Goran Šipraga
47.
ZZ PKB SLOGA Aktivna bez imovine 11080 Zemun Ugrinovačka 118 Vedran Sarić
48.
ZZ EKO KLAS BELIJA Aktivna bez imovine 11260 UMKA Blagoja Rankovića 20 Đorđe Đorđević
49.
ZZ BLUEBERRY COOP Aktivna bez imovine 11000 Beograd Makenzijeva 19 Branislav Stojanović
50.
ZZ KOSMAJ U stečaju 11414 Velika Ivanča Luka Simikić
51.
ZADRUŽNO PREDUZEĆE PKB SREM-SURČIN SA PO  SURČIN Holding U stečaju 11271 Surčin Vojvođanska br. 6 Zoran Šušnjar
52.
ZZ ŠEPŠIN u likvidacij U stečaju 11400 Mladenovac Vladimir Pejanović
53.
ZZ DUBONA U stečaju 11409 Kovačevac Božidar Protić
54.
ZZ KOLUBARA U stečaju 11550 Lazarevac-Šopić Branislav Ilić
55.
ZZ  PKB ČUKARICA U stečaju 11250 Železnik Stevana Filipovića2b Dušan Đukić
56.
ZZ  SOPOT U stečaju 11450 Sopot Budimir  Zečević. stečajni upravnik
     

SPISAK ZADRUŽNIH SAVEZA NA TERITORIJI SRBIJE

 

RB. ZADRUŽNI SAVEZ ADRESA MESTO PREDSED./
SEKRETAR
1. Zadružni savez Srbije Skerlićeva 24 11000 Beograd
2. Vojvodina Bulevar Mihaila Pupina 25 21000 Novi Sad Radislav Jovanov
Jelena Nestorov
3. Beograd Kneza Miloša 12 11000 Beograd Velimir Radojević
4. Zaječar Nikole Pašića 37 19000 Zaječar Dragan Živković
5. Jagodina Maksima Gorkog 13 35000 Jagodina Dejan Jocić
6. Kraljevo Omladinska 2 36000 Kraljevo Aleksandar Negojević
Stevan Radojčić
7. Leskovac Stojana Ljubića 12 16000 Leskovac Milorad Stajković
Lazar Rakić
8. Niš Dobrička 2 18000 Niš Gordana Jovanović
9. Požarevac Sinđelićeva 4 12000 Požarevac Bogdan Živanović
Miloš Milovanović
10. Užice Dimitrija Tucovića 52 31000 Užice Dragan Stevanović
11. Bor-Negotin Mokranjski put 1 19300 Negotin Ljuba Anđelović
Slađana Živković
12. Valjevo Karađorđeva 64 14000 Valjevo Ljubiša Krstić
13. Srem Svetog Dimitrija 2 22000 Sremska Mitrovica Dušn Tadić
14. Južnobanatski okrug Zmaj Jovina 1 a 26000 Pančevo Nebojša Prekić
15. Kosovo i Metohija Kolašinskih kneževa 51 38228 Zubin Potok Rade Utvić
 

Zadružni savez

Info

Projekat Agro info punktovi