SPISAK ZEMLJORADNIČKIH ZADRUGA NA TERITORIJI BEOGRADA


R.B. IME I PREZIME NAZIV ZADRUGE/INSTITUCIJE POŠ.BROJ I MESTO ADRESA TELEFON FAKS
 1. Marina Stojanović ZZ  BARAJEVO 11460 Barajevo D.D.Damnjanovića 6 8301-140
063/8082-389
8301-140
2. Gorica Bejte PKB  ZZ ARNAJEVO 11461 Arnajevo
Beljina
Božidara
Anđelkovića 2
8321-496
063/342-648
8321-068
3.  Milan Nestorović ZZ  VRČIN 11224 Vrčin
8054-111
064/1472-988
8053-492
4. 
ZZ  PUDARČANKA 11430 Pudarci Umčari
8541-316
064/1224-632
8541-315
5.  Nebojša Ikodinović ZZ  GROCKA 11306 Grocka Bulevar Oslobođenja25 8500-924
8501-056
850-2202
6.  Vera Čokić PKB  ZZ BOŽIDAR DAMJANOVIĆ 11409 Kovačevac
8213-198
8213-202
8213-202
7.  Živko Jovanović ZZ JAGNJILO 11412 Jagnjilo
8217-454
8217-463
8217-454
8.  Petar Joksimović ZZ  RABROVAC 11412 Jagnjilo Rabrovac
8217-442
063/723-8987
8217-442
9.  Đurđica Radovanović ZZ  PAVLE STEPANOVIĆ 11413 Velika Ivanča
8212-529
8212-530

10.  Dragovan Lazarević ZZ  VLAŠKA 11406 Vlaška Kralja Aleksandra107 8201-231
8201-437

11.  Olga Vukašinović ZZ  PRUŽATOVAC 11413 Pružatovac Školski put 2 8205-080 8205-112
12.  Mika Stoisavljević ZZ  SLOGA 11400 Mladenovac Kralja Petra I
296
064/2124-323 823-0162
13.  Dejan Nikolić ZZ  STEPOJEVAC 11237 Stepojevac
8141-521
8141-507
063/8260-660
8141-507
14.  Milan Jovanović PKB  ZZ POVRTAR 11060 Beograd Kornetska 6 2771-413 2774-371
15.  Draga Blagojević ZZ  BEŽANIJA 11070 Novi Beograd Vojvođanska
85
2279-268
065/2717-687

16.  Ivan Medaković ZZ  SURČIN 11271 Surčin Vojvođanska 6 8440-327
064/2406-473

17.  Ranko Bojanić ZZ  BOLJEVCI 11275 Boljevci Braće Veselinovića 4 8403-431
063/8574-310
8403-449
18.  Žika Marinković ZZ  BEČMEN-PETROVČIĆ 11279 Petrovčić Braće Ljubinkovića27 8438-434
19.  Stanislav Mihailović ZZ  JAKOVO 11276 Jakovo Palih boraca 6 8416-021
063/8803-376
8416-021
20.  Željko Damjanović ZZ BATAJNICA 11273 Batajnica Novosadska 1 787-0016 787-0016
21.  Aleksandar Bubanja ZZ UGRINOVCI 11277 Ugrinovci Krnjaševačka
6
8409-446
065/872-6425
8409-568
22.  Danka Manojlović ZZ DOBANOVCI 11272 Dobanovci Zemunska 2 8465-219
064/144-2945
8465-219
23.  Jadranka Mišić ZZ PROGAR 11280 Progar Žrtva fašizma 8 8427-148 8427-148
24.  Marina Jovičić ZZ ZEMLJORADNIK 11211 Borča Ivana Milutinovića 5 2960-155
2960-154
063/8115-001
2960-154
25.  Iljana Ilić ZZ TERRA VIVA 11212 Ovča Stanka Paunovića 21 2731-238
063/8980-890

26.  Emilija Nestorović ZZ  POPOVIĆ 11233 Ralja – Mali Požarevac Brane Marković 12 8253-330
063/1839-888

27.  Miroslav Pavlović ZZ  DUDOVICA 11561 Selo Dudovica
8187-082
8187-083
8187-084
064/1251-044
8187-082
28.  Vlado Bogićević ZZ  AGROCENTAR 11070 Novi Beograd SC "11 april"
Autoput 2
2690-620
064/115-9920

29.  Dragica Simić ZZ ŽIVINOPROGRAS 11400 Mladenovac Ivana Milutinovića 49 8221-185
8211-300
8211-300
30.  Dragan Milivojčević AD DRAGAN MARKOVIĆ 11500 Obrenovac Kralja Petra I br. 27 8721-161
8721-352
8722-062
31.  Neđo Delić ZZ JEDINSTVO 11080 Zemun Prvomajska 118 195-437
619-891
619-891

Zadružni savez

Info

Projekat Agro info punktovi